×
עשרת הדברים החשובים ביותר בתיק הלידה שלך

ההתרגשות בעיצומה, והרגע מתקרב. נכנסת לחודש התשיעי, ואת תוהה לעצמך מה צריך לקחת לחדר לידה? זה הזמן להכין את תיק הלידה שלך, ורצוי שיהיה איתך עד הלידה, כי כידוע, תאריך הלידה הוא רק משוער. מעבר לרשימת השמנים והמוצרים המפורטים ממש כאן למטה אל תשכחי את הדברים הקטנים שיעשו הבדל גדול אם יהיו איתך: גומיה לשיער, מגבונים, חטיף אנרגיה, בקבוק מים, תיק בד מתקפל כדי לדחוס לתוכו את כל הדברים בדרך למחלקה וגם ביציאה הביתה, רפידות הנקה, מגבת וכלי רחצה כמובן.

זוהי רשימת הפריטים שבעינינו הם Must have והיא מורכבת ממוצרים להזרמת הלידה וגם לשיפור האווירה וההרגשה בחדר הלידה.
אז תיק כבר יש? קדימה, להתחיל למלא בכל טוב!

הכנת תיק ללידה - מה צריך?

 

  1. תיקית מעקב הריון - תחסוך הרבה תחקורים ותשאולים
  2. גרביים - לקור, לצמרמורות וכשקשה לווסת את המזגן לשביעות רצונם של כל הנוכחים
  3. מטען לטלפון הנייד– את הנייד אנחנו בטוחים שלא תשכחו.
  4. שמן לעיסוי פרינאום– בבקבוק סגור למיילדת. מומלץ שמן עשיר ,ללא תוספת שמנים אתריים וללא ריח, שיכלול לא רק שקדים. שמן השקדים, מתאים לסיכה ,אולם הוא מאד דליל ודל מבחינת ההרכב שלו. פורמולה המכילה פרט לשקדים, שמן קלנדולה ונר הלילה או ויטמין e  Peri deli . התוספת מעשירה את השמן ובעיקר מסמיכה אותו וכך הסיכוך יעיל משמעותית.
  5. תחתוני רשת או תחתונים נוחים אחרים רגע לפני שאת זורקת אותם
  6. תיק קל מתקפל נוסף– כדי לאסוף את כל הדברים שלא נכנסים לתיק שארזת בבית
  7. שמן עיסוי להרגעה והזרמת הלידה- עיסוי הגוף במהלך הלידה, במיוחד באזור הגב התחתון, השכמות והכתפיים, יכול להקל על הכאב ולהרגיע, שילוב שמן עיסוי המכיל שמנים הידועים כבעלי תכונות העשויות לקדם את הלידה, לחזק צירים, להוריד מתח ולהפחית חרדה, יעניק ערך מוסף רב לפעולת העיסוי. שמנים מומלצים כמרכיבים בפורמולה להרגעה וחיזוק הצירים: מרווה מרושתת, יסמין, לבנדר,גרניום. פורמולות מוכנות לשימוש בעיסוי Favor Labor ,Labor of Love
  8. שמן לריח לחדר לידה -תערובות שמנים המכילות שמנים מרגיעים או מרעננים, יעזרו לך בשיפור מצב הרוח, הרגעה, תוספת אנרגיה ובמקביל יעטפו את חדר הלידה באוירה וניחוח שיגרמו לכל מי שנכנס לעצור לרגע, להינות מהריח ולהרגיש פחות לחוץ. תערובות שמנים בתמציות או בתרסיס,המכילות שמני הדרים ושמנים mood boost spry, mood up spray, mood up oil, citrus delight מרגיעים, תוכלי למצוא בבייבי טבע
  9. פרי פד– תחבושות סופגות ומקררות. להקלה במקרים של טחורים, תפרים ובצקות. תחבושות הגייניות בעלות ספיגה גבוהה, פס הצמדה לתחתונים וכנפיים.
  10. כפכפים ובגד נוח וכיפי למחלקה לאחר הלידה