משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

שמן לעיסוי פרינאום בהריון Pre oil

79.0 ₪

שמן לעיסוי פרינאום 

דולות ומדריכות הכנה ללידה ממליצות על שמן העיסוי המפורסם שלנו-

שמן פרי - שמן לעיסוי פרינאום בהריון, הוא שמן המכיל שמני בסיס, סקולאן צמחי ולבנדר. כאשר ישנה התלבטות בין השמן שלנו לעיסוי פירנאום לשמן שקדים- ההמלצה שלנו היא להשקיע בשמן הזה ולא בשמן שקדים לאור היתרונות הבולטים שלו. 

כדי שהעיסוי יהיה אפקטיבי, מאד חשוב לבחור בשמן מתאים. שימו לב לא להשתמש בשמן עיסוי המכיל נבט חיטה.

מה כדאי לדעת על עיסוי אזור הפרינאום? במהלך ההריון עיסוי אזור הפרינאום עם שמן מתאים עשוי לעזור להכין את הגוף ללידה ולרכך את אזור החיץ. העיסוי נועד להרפות את השרירים האמורים להימתח במהלך הלידה כשהתינוק יוצא ובכך להפחית את הסיכוי לחתך חיץ או לקרעים בלידה, מהם רוצים להימנע כמובן.
מה כדאי לדעת על השמן של בייבי טבע?
הפורמולה של בייבי טבע היא תערובת ייחודית, המומלצת לשימוש משבוע 35 להריון והיא מכילה בסיס של שמן זרעי ענבים, קלנדולה ושמן נר הלילה, בתוספת שמן אתרי לבנדר, וסקולאן צמחי החשובים להגמשת רקמות והגברת האפקטיביות של העיסוי.

תפקידו של הסקולאן לשמר לחות בעור, לשקם את העור ולרכך אותו, ולסייע בספיגה מהירה וטובה יותר של השמנים בעור. 

 

הפורמולה אינה מכילה שמן נבט חיטה ושמן שקדים.

איך משתמשים בשמן? מומלץ לשימוש פעם ביום, עיסוי למשך 3-4 דקות בתנועה של U.

מטרת עיסוי הפרינאום בשבועות האחרונים של ההריון היא לסייע בהכנת הגוף ללידה.העיסוי בשילוב השמן המתאים נועד ראשית לעזור "להתחבר" לתהליך, להתכונן רגשית ללידה וכן להרפות את השרירים שימתחו בשלב יציאת בתינוק, ובכך להפחית את הסיכוי לקרעים או לאפיזיוטומי (חתך חיץ)

 

שאלות חשובות בנושא עיסוי פרינאום בהריון

למה להעדיף את השמן הזה על פני השקדים? שמן השקדים דל מבחינת המרכיבים שלו, ולכן פרט לחשיבות שבעיסוי עצמו, לא תהיה לו תרומה גדולה להגמשה ולריכוך. קלנדולה ושמן נר הלילה הם שמני בסיס הידועים כשמנים מצוינים לכל הקשור לטיפוח וטיפול בעור, נחשבים כאנטי דלקתיים ונר הלילה טוב במיוחד להגמשת רקמות והכנת צוואר הרחם ללידה. הוא עשיר מאד, אנטי דלקתי ומומלץ לשימוש חיצוני בהריון ובלידה.
למה לא מומלץ להשתמש בשמן נבט חיטה לעיסוי פרינאום בהריון? שמן נבט חיטה, בשל מרכיביו, מהווה מצע גידול אידיאלי לקנדידה ולכן אם יש "היסטוריה" של קנדידה, ההמלצה היא להימנע מהשימוש בו כמרכיב בשמן העיסוי לפרינאום.
איפה בדיוק יש לעשות את עיסוי הפרינאום? בחלק התחתון של פתח הנרתיק.
האם מותר לבצע את העיסוי אם יש פטריה בנרתיק? השמנים המרכיבים את הפורמולה ידועים כאנטי פיטריתיים ואנטיספטים, כך שלא אמורה להיות בעיה, בכל מקרה ממליצה להתייעץ איתי או עם מטפל מוסמך לפני השימוש.
איך לבצע את העיסוי ? ודאי שידייך נקיות, ומצאי תנוחה נוחה בסביבה רגועה. ניתן לבצע את העיסוי בשכיבה או כשרגל אחת מורמת על דופן האמבטיה, האסלה או שרפרף בגובה מתאים. שפכי מעט שמן על האצבעות ועסי את האזור סביב הפרינאום ופתח הנרתיק. חשוב לשים לב לאזור האחורי התחתון. עסי מספר דקות בתנועה של U עד לקבלת תחושה קלה של מתיחה או עקצוץ. בפעמים הראשונות ניתן לעסות דקה שתיים ולעלות עד ל5 דקות לאחר שמבינים את הטכניקה והעיסוי נעשה פשוט יותר. אם את מרגישה נוח, בן/בת הזוג יכולים לבצע את העיסוי, במיוחד כשהבטן כבר גדולה והגישה נעשית קשה יותר.
למה מומלץ להתחיל לעסות בשבוע 34? החישוב להשגת אפקטיביות מירבית, הוא 6 שבועות לפני התאריך המשוער.

כמות: 100 מ"ל

מחפשת שמן עיסוי פרינאום לחדר לידה? ההמלצה שלי היא פרי דלי - שמן מיוחד ללידה המכיל שמני בסיס בלבד, עשיר וסמיך ומותאם במיוחד ללידה

100% טבעי, ללא חומרים משמרים. באישור משרד הבריאות

המידע המופיע באתר זה אינו מידע רפואי ואינו בגדר המלצה או עצה רפואית.
בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא.

לקוחות שהזמינו מוצר זה רכשו גם