משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 190 ₪  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

רגע לפני שאתם רצים לקנות מתנה ללידה ראשונה, הכנו עבורכם כמה טיפים לבחירת המתנה המושלמת.

הרגע המרגש הגיע וחברים או משפחה הפכו להיות הורים טריים. אתם רוצים לשמח אותם ולקנות מתנה, שתהייה שימושית ויפה, איכותית ומפתיעה. עכשיו השאלה מה קונים ללידה ראשונה להורים או לבייבי החדש ואיך מצליחים לקנות מתנה מוצלחת שלא יצטרכו לרוץ להחליף. 

מה קונים ללידה ראשונה?

בתקופה הראשונה התינוק בעיקר ישן ואוכל וכמובן גדל, כמעט כל בגד שתקנו לו יהפוך לקטן מדי מהר, ובנוסף לא בטוח שתקלעו לטעם ולכן, אם בחרתם לקנות בגדים כדאי להתייעץ עם ההורים ולהבין האם יש צורך בזה וכמובן מה המידה המתאימה.

טקסטיל לתינוק – מלבד בגדים - גם מצעים, שמיכות, נחשושים למיטה ומשטחי פעילות רכים, יכולים להיות מתנה מתאימה. כמובן חפשו טקסטיל איכותי, מכותנה ומשהו שניתן לכבס בקלות.
צעצועים לתינוקות – כל חדר תינוקות נראה כמו חנות צעצועים ועדיין זו אחת המתנות האהובות. אם בחרתם צעצוע חפשו משהו שיכול לגדול עם התינוק, איכותי וכמובן עם תו תקן או בלי חלקים קטנים המסוכנים לתינוקות. אני ממליצה על צעצועי התפתחות לתינוקות, שהם לא רק כיפיים אלא מועילים להתפתחות תקינה של התינוק.
קניית כרטיס מתנה - אופציה נוספת היא לחפש מקום בו ההורים יצליחו לרכוש מוצרים ומתנות שהם אוהבים, דרך כרטיסי מתנה שונים. בחרו מקום מיוחד עם מוצרים איכותיים וכמובן משלוחים עד הבית. ואם כבר כרטיס מתנה, מוזמנים לנסות את כרטיס המתנה של בייבי טבע.
מתנות שימושיות להורים – נכון שאנחנו חושבים על התינוק אבל ישנן מתנות שימושיות ומוצלחות שניתן לרכוש להורים, שישמשו את התינוק. מנשא בד, סינר הנקה, מוצרי טיפול וטיפוח איכותיים תמיד יכולים להיות מתנה שימושית.

gifts

אז איך לבחור מתנות ללידה ראשונה? הנה כמה טיפים מועילים

צבעים ומגדר – נכון שמאד מפתה לקנות לתינוקת החדשה צעצועים ורודים או בגדים עם לבבות בוורוד מסטיק, אבל לפני שאתם בוחרים מוצרים בצבע מגדרי, כדאי לחשוב שיש בגדים או משחקים שיוכלו ללוות את האחים ואולי במקום להיצמד לצבעיים המגדריים, אז חשבו על אופציות נוספות.
פתק החלפה – כמעט כולנו דואגים לפתק החלפה זמין, אבל כאן כדאי לבדוק אם יהיה ניתן להחליף את המתנה גם לאחר זמן. הורים לבייבי ראשון לפעמים לא יספיקו להחליף תוך מספר ימים את המתנה
מתנות מפנקות – נכון שהורים לתינוק תמיד יצטרכו חיתולים ומגבונים, וגם ביגוד ראשוני, אבל את אלו הם ירכשו לבד. כשאתם בוחרים מתנה ללידה ראשונה, כדאי לחשוב על כל הפינוקים והדברים המיוחדים שהורים, בתקופה לחוצה כלכלית עם הוצאות גדולות, פחות יקנו בעצמם.
איכות ולא כמות – נכון שמפתה לרכוש המון צעצועים, אבל אם החלטתם לקנות מתנה, חפשו משהו איכותי, רצוי גם עם תו תקן וכזה שלא ייזרק או ייהרס מהר, אלא ישמש את הילדים הבאים. בעידן בו איכות הסביבה וצרכנות חשובה לכולנו – כדאי לרכוש מתנות איכותיות שיישארו וילוו את המשפחה.
הגודל לפעמים קובע – בתוך כל השמחה והרצון לשמח את ההורים הטריים, לפעמים אנחנו קונים מתנות עם כוונה טובה, שפחות מתאימות למקבלים. לדוגמא טרמפולינה גדולה או משטח פעילות ענקי, שניתנים להורים בבית צפוף וקטן. נסו להתחשב במרחב שיש להורים. ונסו לוותר על מתנות שתופסות נפח גדול לדירות קטנות או מתנות שמתאימות לגינה – בבתים ללא חצר או מרפסת ? 

 

**המידע אינו מידע רפואי ויש להתייעץ עם רופא במידת הצורך**