משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

מתנות לחג

מתארחים? רוצים לשלוח מתנה לחג? רוצים לשלוח חיבוק את תשומת לב? 
ריכזנו עבורכם מגוון רעיונות מעולים למתנות טבעיות שכולם רוצים לקבל.
מתנות לחג שוות ביותר – ממש כאן לפניכם.

משהו קטן - מתנה לחג לאישה

להביא "משהו קטן" זה צורך אנושי, ובייבי טבע אלופים בדברים קטנים שמרגישים הכי גדולים בעולם. קרם ההזנה הטיפולי דבש-לבנדר שלנו הוא דוגמה מצוינת לכך. הוא מתאים לשימוש להריון, אחרי לידה ולכל עור שזקוק לפינוק ומושלם גם לנשיאה נוחה בתיק. בנוסף, הוא מבוסס על דבש דבורים טהור – מה שהופך אותו מתאים במיוחד לחגים כמו ראש השנה (אבל לא רק).
גם מבשמי אוויר כמו נר טבעי או מפיץ ריח טבעי יעשו עבודה אפקטיבית בהותרת רושם (וריח) טוב. הנרות שלנו עשויים מחומרים טבעיים , מפיצים ריח עדין ונעים, ובעלי משך בעירה של 30-35 שעות.
אופציה נוספת למשהו קטן ואיכותי היא הערכה המרגיעה של בייבי טבע. היא מכילה מבער ו- 2 שמנים אתריים טהורים לאפקט של הרגעה. לצד ספר משפחה לתיעוד זיכרונות, או בפני עצמו – מדובר במתנה לחג שיש בה הכל: ערך מוסף, כוונה טובה ומקוריות.

משהו גדול - מארזים לחג

לאנשים הקרובים אלינו במיוחד נרצה להעניק את מלוא תשומת לבנו והערכתנו. עבורם, נעדיף את המתנות המושקעות, המיוחדות והיקרות יותר. מארז מוצרי טיפוח ופינוק להיריון הוא אחת מהן וכך גם המארז שהריוניות אוהבות. הם מכילים מבחר שמנים ומוצרים טבעיים שילוו את היולדת גם לאחר הלידה, ויעניקו הקלה לימים היפים (אך המורכבים) של ההיריון והלידה.

מתנות לחג לכל המשפחה

יש מתנות שמיועדות לנמענ/ת ספציפי/ת, ויש מתנות שכל המשפחה מרוויחה מהן. באתר של בייבי טבע תמצאו מתנות לחג שמבינות ואוהבות משפחות, ולוקחות בחשבון את הצרכים של כולם. ערכת ה- new family kit, למשל, מכילה מגוון פרטי חובה לארון התרופות המשפחתי (תרסיס להרחקת יתושים, לדוגמא, וג'ל קלנדולה לעזרה ראשונה). גם ערכת החובה למשפחה שלנו לוקחת בחשבון את המשפחה כולה, ובנסיעות בפרט: היא מכילה מוצרים טבעיים לטיהור אוויר, שמנים לחיטוי פצעים והרגעת עקיצות ואפילו תרסיס להגברת הריכוז והרוגע. מומלץ במיוחד למשפחה שמנצלת חגים לנסיעה וטיולים.
חג שמח!