משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

מתנות להריון

מחפשים מתנה לאישה בהריון? הגעתם למקום הנכון! 

כל הריונית זקוקה לפינוק –
ועדיף שיהיה טבעי, איכותי ומובחר.
כאן תמצאי מגוון מתנות מושקעות להריון,
כאלה שאומרות: "חשבתי עלייך ואת יקרה לי".

בחרי מתנות הריון מדויקות עבורה (או עבורך) >>

מחפשת מתנה לחברה בהריון?

פינוק ותשומת-לב או פיתרון לבעיה שמטרידה אותה?
כאן תמצאי מגוון של מתנות לנשים בהריון, מושקעות ואיכותיות .
איך תדעי לבחור? הנה כמה כיוונים:

מתנה לאישה בהריון לטיפוח העור והרגליים:

העור נמתח, הרגליים מתנפחות והגוף משתנה ללא היכר. באתר שלנו תמצאי מגוון של מתנות לרגישויות השונות של ההריון – בקופסאות אסתטיות ובעיצובים שכיף לתת ולקבל. מארז מוצרי טיפוח ופינוק להריון, למשל, הוא מארז שמעניק תשובה לשינויים המשמעותיים שעוברים על הגוף. הוא מכיל שמן מטפח לאזור הבטן הנמתחת, שמן למריחה על רגליים נפוחות והפתעות טבעיות נוספות. מארז פינוקי הריון שימושי נוסף מכיל גם הוא שמן לטיפוח עור הבטן, לצד סבון אינטימי אורגני ותרסיס שמנים איכותי וטבעי להחזרת אנרגיה ושיפור מצב רוח. כי אין הריונית שלא חווה ירידת אנרגיה או דכדוך מזדמן.

מתנות להריון להרמת מצב הרוח ושיפור האווירה:

ואם כבר בדכדוך עסקינן – שמנים אתריים מסוימים יכולים לעשות פלאים למצב הרוח, ולשפר את האווירה גם בחדר העייף והתשוש ביותר. תערובת המוד בוסט , לדוגמה, הוא תרסיס שמנים מאזן ומרגיע עבור ההריונית שזקוקה למנה של אנרגיה. גם ה- Vital Energy שלנו ידוע כיעיל במצבי עייפות ואובדן אנרגיה, ויהיה נהדר עבור ההריונית שמתמודדת עם עייפות כרונית. שאלי אותנו בשמחה על השמן המתאים ביותר למתנת ההריון שלך.

משהו קטן

אם את מחפשת משהו קטן – כזה שיגיד "חשבתי עלייך ואת יקרה לי" – אז גם כאן יש לנו מגוון פתרונות מקסימים. המבחנה שלנו לסינון חליטות, למשל, היא תשובה מושלמת למתנת הריון קטנה ומלאת מחשבה, כמו גם הנרות הטבעיים והחליטות המשובחות. מחפשת קצת יותר מזה? יש לנו מבחר של מבערים ודיפיוזרים מעולים, שישמשו אותה גם הרבה אחרי ההריון. החל מ- 30 ₪ בלבד למבער הפרחים הקטן והמקסים שלנו.

 מתנות להריונית המתקדמת

אם ההריונית שלך כבר בטרימסטר השלישי, או אם היא פשוט אוהבת להיות מוכנה מראש – אז מתנות להריון שמתמקדות בלידה יהיו תשובה פרקטית ומדויקת. ערכת שמנים לתיק הלידה, למשל, מכילה את כל השמנים שכדאי שיהיו בחדר הלידה, כמו שמן עיסוי פרינאום, שמן עיסוי לגוף במהלך הלידה, שמן תפוז שנחשב למקדם לידה אפקטיבי ועוד. אפשרויות נוספות: חליטת Great Expectations להכנת הגוף לקראת לידה לשימוש החל משבוע 35 או ערכת חובה בתיק הלידה עם ספריי לטיפול בתפרים, פד קירור ועוד. שאלי אותנו על הערכה המדויקת ביותר עבור ההריונית המתקדמת שלך. 

לא מצאת את מה שחיפשת? רוצה רעיונות נוספים? התייעצי עם הדולות וההרבליסטיות שלנו על מתנות להריון שיקלעו בול >>