משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

מתנות לאחים גדולים

בייבי חדש נולד, והוא מטלטל את עולמם של אחיו הגדולים.
מתנה של תשומת-לב היא דרך מצוינת להגיד להם:
"אתם חשובים, אתם אהובים וזה יום חגיגי גם בשבילכם".
המתנות השוות ביותר לאחים גדולים – המבחר המלא.

בייבי חדש מגיע לעולם, והאחים הגדולים מבולבלים: מצד אחד, הם מתרגשים מהופעתו של האח הקטן ומרגישים בוגרים ומסוגלים-יותר בין לילה. מצד שני, הם "מפסידים" חלק נכבד מתשומת הלב של ההורים והסבים, ונאלצים לחלוק בה עם יצור קטן, צווחני ועדיין-לא-מתקשר. מתנות לאחים גדולים היא דרך מעולה לשתף אותם בשמחה המשפחתית, להחזיר חלק מתשומת הלב ש"נגזלה", ולגרום להם להרגיש חשובים וגדולים. קבלו באהבה 6 רעיונות מעולים למתנות לאחים טריים:

מתנות לאחים גדולים מכל הסוגים

משהו קטן

משהו קטן ומקסים היא האפשרות המועדפת על סבים, דודים וחברים קרובים שמבינים שגם האח/ות הגדולים זקוקים לתשומת-לב. זה יכול להיות כלי נגינה קטן ומקסים עם צלילים נעימים ורכים, קשת מונטיסורית להרכבה המבוקשת בקרב בתים רבים, צעצוע מעץ עם ערך מוסף של עידוד הליכה, או משחק מקסים לאמבטיה כמו לווייתן בועות או מפל מים. לא בכדי צעצועי עץ הם בחירה פופולרית, גם כשמדובר במתנה קטנה לאחים גדולים: האמידות והאיכות שלהם יבטיחו שגם הרך הנולד (והדורות הבאים) יוכלו ליהנות מהם, לכשיגדלו.

משהו גדול

רוצים לתת מכל הלב? מחפשים מתנה גדולה ואיכותית שתשמש את בני הבית שנים קדימה? מגדל קוביות מוזיקלי הוא בחירה מקורית ומעניינת, שתורמת גם לפיתוח המוטוריקה ולחשיפה לקצב ומלודיות. גם קסילופון איכותי עם קשת היא בחירה מעולה, שמפיקה צלילים עדינים שלא נמאסים. נוטים למשהו שקט יותר? מאזני המפלצות שלנו יעסיקו היטב אחים גדולים, ואפילו יעניקו להם "שיעורים" במתימטיקה בסיסית. עוד אפשרות מוצלחת היא המרפאה הוטרינרית הניידת שלנו לטיפול מסור בכל חיות המחמד האהובות בבית.

משהו שנוסע

אין הרבה מתנות מספקות ומשמחות כמו משהו שנוסע – במיוחד עבור אחיות ואחים גדולים בגילאי 1-5. הצעצועים הנוסעים של החברה המוערכת גרין טויס, למשל, היא בחירה מצוינת, ויהוו "קליעה בול" עבור כל חובבי-ההגה הצעירים. הם עשויים פלסטיק ממוחזר ואקולוגי, ובעיצובים בטיחותיים ומקסימים שממגנטים כל ילד. מעדיפים משהו מעץ? יש גם דחפור הרמה חזק ומדוגם, או רכבת קוביות השחלה צבעונית להכרת הצבעים וחיזוק המוטוריקה העדינה. מחפשים משהו ממש מרשים? מוסך העץ של חברת Hape הוא 4 קומות של כבישים, צמתים ומחלפים שיעסיקו את חולי-הרכב למשך שעות. מתאים במיוחד לאחים גדולים מגיל 3 ומעלה, ולכל מי שביקור במוסך הוא מבחינתו כיף טהור.

משהו חכם

צעצועים שהם גם כיפים ומהנים וגם חכמים ומעודדים חשיבה? יש לנו בשפע: תיבת נוח להתאמת צורות הוא אחד מהם, והוא מאתגר היטב את האחים הגדולים שמחפשים עיסוק. גם מגדל הקוביות שלנו הוא משחק דמיון מעשיר ללימוד ספירה, מיון קשר עין-יד ומוטוריקה עדינה. ניתן לערום האחת על השנייה, או לסדר בכל צורה אחרת למשחק דמיון חופשי.

משהו רך

חיבוק גדול, והכל מרגיש טוב יותר! הבובות הרכות של החברה המוערכת Done by deer הם קולקציה משגעת ומעוצבת של חיות פרוותיות, שיהפכו ברגע לחבריהם הטובים ביותר. מגיעים במגוון גדלים אטרקטיביים, נעימים למגע ומחומרים בטיחותיים, ולא פחות חשוב: פשוטים לניקוי וכביסה.

שאלו אותנו על עוד מתנות לאחים גדולים מאושרים >>