משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

בובות וצעצועים לתינוקות

צעצועים נבחרים לתינוקות של מותגים מעולים שיש בהם כל מה שחשוב:
ערך התפתחותי, איכות ללא-פשרות והמון מרחב לדמיון.
הכירו קולקציה מנצחת של בובות וצעצועים לתינוקות סקרנים, חקרנים ושמחים.
כמובן שדאגנו גם ל"משהו קטן" לאחים ולאחיות הגדולים.

ההיצע של צעצועים לתינוקות הוא כמעט אין-סופי: רבבות מותגים, מכל רחבי הגלובוס, מציעים שפע של צעצועים, נשכנים, רעשנים, כלי נגינה ומשחקי-התפתחות, שמתחרים על תשומת הלב של הקטנטנים שלנו.
ההיצע, למעשה, הוא כל כך גדול, שלא פעם הורים מוצאים את עצמם הולכים לאיבוד בשפע. בדיוק עבורם, אספנו ארבעה טיפים מנצחים שיסייעו לבחור את הטובים והמתאימים ולהכניס הביתה רק צעצועים איכותיים לתינוקות:

יצירת גירויים בעזרת צעצועים לתינוקות

בשנת חייו הראשונה, חושיו של התינוק מוכוונים ללמידה. הוא לומד באמצעות מישוש, מבט, ריח, האזנה לצלילים – וכמובן גם דרך חוש הטעם ("הוא מכניס הכל לפה"). כשנגיע לבחור בובות או צעצועים לתינוקות, מומלץ לבדוק אם הצעצוע עונה על הצורך החקרני שלהם, ומעורר גירוי מספק. שימו לב: צעצועים "צעקניים" מדי (בצבע או בצלילים שהם משמיעים, למשל) עלולים ליצור עודף-גירוי, ולהשיג מטרה הפוכה. תינוק שמוצף בגירויים יתקשה להתמקד, להתרכז ולשחק, ובכך יתפספס הערך הלימודי. ההמלצה של מרבית היועצות ההתפתחותיות היא להציע לתינוק לא יותר מ- 3 צעצועים בכל פעם, ולתת לו למצותם לפני חשיפה לאחרים. 

בובות לתינוקות - קודם כל בטיחות

אמנם זהו הטיפ השני ברשימה, אך הוא לחלוטין ראשון בחשיבותו. הקריטריון החשוב מכולם בבחירת בובות או צעצועים לתינוקות הוא גורם הבטיחות. במעמד הרכישה, בדקו מיהו המותג שחתום על העיצוב והייצור, וחפשו תו תקן בטיחות לתינוקות וילדים. אם הצעצוע נראה לכם "חלש" מדי, עם חלקים רבים מדי או "זול" בנראותו – עברו הלאה. יש מספיק מותגים איכותיים שמציעים בובות וצעצועים נפלאים שניתן לסמוך עליהם.

בחרו נשכנים לתינוקות מחומרים איכותיים

שימוש בחוש המישוש ככלי לחקר העולם הוא, כאמור, אחד הבולטים בגילאים המוקדמים. על כן, מומלץ להעניק יתר תשומת-לב לחומרים שמהם עשויים צעצועים לתינוקות או בובות. אם מדובר על נשכנים לתינוקות, למשל, בדקו שהם עשויים חומרים ומרקמים איכותיים, כאלו שיהיה נעים לתינוקות לחוש (הם יבלו לא-מעט זמן ביד ובפה שלהם...). כשמדובר ברעשנים, למשל, מומלץ לבחור באלו העשויים עץ מלא או סיליקון נטול BPA ונעים למגע.

בחירות תואמות גיל - התאימו הצעצוע לגיל הילד

ולבסוף, מומלץ להציע לקטנטנים צעצועים ובובות שתואמים את היכולות הקוגניטיביות והמוטוריות שלהם. צעצועים שאינם תואמי גיל – למרות הגירוי הטמון בהם – עלולים ליצור תסכול מיותר, כזה שניתן למנוע. נשכנים, למשל, היא בחירה פופולארית ומהנה, שעונה גם על הצורך "לגרד" את השיניים בתקופת הבקיעה. גם רעשנים אהובים במיוחד על תינוקות בגיל זה, שכן הם קלים לתפעול, יוצרים הנאה גדולה מהצליל ומאפשרים את הגירוי המבוקש.

מוזמנים בחום להתייעץ עם הצוות שלנו לגבי צעצועים ובובות לתינוקות.