משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 190 ₪  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

מה קונים מתנה ליולדת בן? למה אנחנו רצים לחפש בגדים בצבע תכלת ומכוניות גדולות? קבלו רעיונות למתנות לבנים שלא כולם צבועים בכחול

מתנה ליולדת בן - מה הכי כדאי לקנות?


הורים לאחר לידת בן מספרים שהם מוצפים במתנות שמיועדות מגדרית לבנים וכמובן כולן בצבע תכלת וכחול. אנחנו מציעים לוותר על הדובון הכחול ולחשוב גם על צבעים נוספים. היום תמצאו הכל גם בצבעי לבן ושמנת, ירקרקים שונים וכמובן חומים טרנדיים, שיוסיפו צבע שיקי בחדר או לבגדים. נסו לחפש צבעים שיגוונו ואולי בעתיד ישמחו גם את האחים או האחיות שיצטרפו למשפחה.

צעצועים – אנחנו בעד צעצועים שונים וגם מכוניות אבל בגיל כמה שבועות התינוק כנראה פחות ישתמש במשחקים או צעצועים ולא ירכיב לגו. אם אתם מחפשים מתנה שתתאים לחצי השנה הראשונה, כדאי לחשוב על צעצועי בד רכים ונעימים או משחקים תלויים שיתחברו לעגלה או למיטה.

toys

לרכישת בובות וצעצועים לתינוקות >


טקסטיל – בגדים ומצעים למיטה הם מצרך מבוקש – כיוון שהתינוק גדל מהר, כדאי לחשוב ולהבין אולי מההורים, איזו מידה מתאימה לו, או להביא שמיכות, מצעים או פרטי לבוש במידה שאינה הקטנה ביותר. חפשו טקסטיל לתינוק מכותנה או מבמבוק ובדים נעימים ונושמים.

 ndoto  textile
 טקסטיל מבית ndoto >>        טקסטיל לתינוק >>


קוסמטיקה ותכשירי אמבטיה – נכון הקטנטנים לא משתמשים בקוסמטיקה כמו המבוגרים, אבל שמן אמבטיה טבעי לתינוק או סבונים איכותיים וטבעיים, בטוחים ומתאימים לעורם העדין מאד, הם מצרך מבוקש. כן גם לבנים, כי בגיל הזה העור של כולם עדין ודק באותה המידה ? אפשר לרכוש מארז סבונים ושמנים, שיהפכו את רגעי האמבטיה לקסומים ונעימים יותר.

bath time

לרכישת שמן אבמט לתינוק >

כמה מתנות ליולדת בן עם מחשבה מחוץ לקופסא

כנראה שכולם ירכשו ליולדות מתנה מחנויות צעצועים או ביגוד. אבל אם אתם רוצים להיות קצת יותר מקוריים, אפשר לחשוב מחוץ לקופסא עם מתנות שהם יותר חוויה או מחשבה על ההורים.
מארז ארוחות: אחרי לידה לא פשוט לתמרן ולאמא לדאוג לעצמה. לפעמים ארוחות ביתיות או ארוחת ממסעדה אהובה, יכולים להיות מתנה נהדרת, משביעה ומפנקת. כל מה שצריך זה לבדוק מי מבשל באזור של היולדת או ליהזר בשרות משלוחים ממסעדה המציעה מזון בריא ומזין ולהזמין מארז.
יועצת הנקה: הורים רבים ישמחו לקבל שובר לייעוץ הנקה, בעיקר אם המטרה להניק וההנקה לא זורמת. שוברים כאלה ניתן להעניק גם לאחות לילה לאחר לידה, או ליועצת שינה, בגיל מאוחר יותר. נכון, זה לא משחק לתינוק, אבל זה ירגיע את ההורים שלו, וזה הכי חשוב.
שובר למכבסה הקרובה: כמות הכביסות להורים היא תמיד גדולה, ואם יש בגדים שצריך גם לגהץ אותם, הקושי רק גדל. שובר למכבסה, רצוי כמובן הכי קרובה להורים הטריים, תעזור להם בשעות העומס. תדאגו שהשובר תקף לזמן ארוך, כדי שישתמשו באמת כשיצטרכו. כשהכביסה תגיע ריחנית ומקופלת מהמכבסה, הם יודו לכם.
ערכות עזרה ראשונה לבית עם תינוקות - תינוק חדש בבית משנה את ערכת התרופות לבלי הכר. מארז פריטים נחוצים לטיפול ברך הנולד יהיה מתנה מקורית ושימושית שתישאר רלבנטית זמן רב ותזכה לתודות רבות.
הערכה הראשונה שלנו מכילה מוצרים הנותנים מענה לתופעות הנפוצות בשנה הראשונה דוגמת כאבי בטן, בקיעת שיניים, עקיצות יתושים. בקטגורית מוצרי הטיפול והטיפוח ניתן למצוא רעיונות נוספים ומקוריים למתנות מקוריות במיוחד שלא ירצו להחליף.