משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

Ndoto

פריטים נבחרים מתוך מוצרי הטקסטיל המדוברים של המותג נדוטו / Ndoto.
עשויים 100% כותנה מצרית סרוקה במגוון הדפסים וגדלים.
מעוטרים באיורים מקוריים, נצבעים בצבעים אורגניים וידידותיים לסביבה.
לחובבי המינימליזם הקלאסי ומותגים ישראליים.

מוצרי הטקסטיל של ndoto נועדו ליצור סביבה עוטפת, נעימה, רכה וידידותית עבור הקטנים שלנו.
הם מעולים כמתנה שימושית (לעצמכם או לאחרים), ומעוררים חיוך ועניין גדול בקרב האמהות הצעירות.
יש שני מקומות שבהם הקטנטנים שלנו מבלים חלק ניכר מזמנם: העגלה והמיטה. המוצרים של נדוטו נוצרו מתוך מחשבה על עורם העדין ועל הצורך להתעטף בחומרים ובמרקמים נעימים ובלתי מזיקים. כל המוצרים של נדוטו עשויים 100% כותנה מצרית סרוקה, ונצבעים בצבעים אורגניים על בסיס מים. הם קלים לניקוי ולכביסה, ולא מאבדים מן האיכות גם אחרי כביסה (ועוד אחת ועוד אחת ועוד אחת...).

איורים

לכל מותג יש סיפור והסיפור של טקסטיל נדוטו מתחיל באיורים. האיורים – פרי יצירתה של האמנית והמעצבת מיכל תדהר – משלבים בין קסם, משחק והומור, עם שימוש במוטיבים מתחום הטבע ובעלי החיים. הקו העיצובי של היוצרת הוא נקי ומינימליסטי, עדין ואופטימי. בחירת הצבעים מחושבת גם היא, ונועדה ליצור שקט בעיניים ובחללים השונים. צבעים כמו לבן, שחור, מנטה ושאר צבעי פסטל מופיעים תדיר בקולקציות של נדוטו.

שילוב בין מודרניות לנאיביות

לצד בעלי החיים והטבע, האיורים של ndoto משלבים בין אלמנטים מתחום החלום והמעשייה. הם משורטטים ביד רכה, ומזכירים עיצובים נורדיים קלאסיים או מעשיות-עם אירופאיות. בכל איור מושקעת מחשבה ויצירתיות שנועדו לעורר חיוך ותחושה של חלום בהקיץ. בהתאמה – שם המותג, N.doto, לקוח מהמילה הסוואהילית למונח "חלום".

מוצרים יפהפיים ואיכותיים של חברת ndoto

המוצרים של נדוטו מתחלקים לארבע קטגוריות עיקריות: נחשושים, מצעים, שמיכות וריפודיות לעגלה. הם מתאימים לשימוש לאורך כל עונות השנה, ומגיעים במבחר מידות וגדלים. רבים בוחרים במוצרי הטקסטיל של נדוטו כמתנה מפנקת ליולדת הטרייה או לקטנטנים, פעמים רבות בשילוב עם שמנים או סבונים שלנו.
גללו למעלה לעוד מוצרים ששובים את הלב.