משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

מזרנים ומשטחי פעילות

משטחי פעילות לתינוקות - הכי טבעיים, יפים ומבוקשים:

מזרני הפעילות באתר שלנו הם לקט ייחודי, מצומצם, שבחרנו עבורכם בקפידה.
כמו כל המוצרים אצלנו – הם מעוצבים בזיקה לסביבה, מבדים טבעיים ובהמון אהבה.
בחרו עכשיו משטחי פעילות לתינוקות מתוך המגוון האקסקלוסיבי של מזרני ושמיכות פעילות מושקעים.

עולם הילדים רוויי במשטחי, מזרני ושמיכות פעילות. אז איך תבחרו מזרון פעילות לתינוק שיתאים לכם?
אספנו כמה קריטריונים לסינון ולבחירה חכמה.

צבעים ועיצוב: כשאתם ניגשים לבחור שטיח פעילות לתינוק, סביר שיהיה זה העיצוב שישבה את עיניכם. ולמרות שאנו נוטים להימשך לצבעוני – כשמדובר על משטח או מזרןמומלץ להעדיף דווקא את העדין והשקט לעין. שמיכה בצבעים רגועים תאפשר לקטנטן שלכם למקד את תשומת הלב שלו, להתרכז באובייקטים שמגרים אותו ולשקוע בחקירה ובמשחק איכותי. משטח עמוס צבע, אלמנטים והדפסים – עלול לגרום לו לאבד קשב, ויקשה על משחק שקט ונינוח.

חומרי-גלם: כמו כל מוצר אחר עימו אנו מפגישים את הקטנטן שלנו – לחומר הגלם ממנו הוא עשוי יש חשיבות. תינוקות, כך ידוע, זקוקים למגע עדין יותר ממבוגרים, ובדים טבעיים יהיו נוחים ונעימים יותר לעורם. מומלץ להעדיף מזרן פעילות מחומרים טבעיים כמו כותנה או קנבס, ולהימנע מחומרים סינתטיים כמו פוליאסטר ואקרילן. לא רק שהם יטיבו עם הצרכים של הקטנטן שלכם – אלא שהם גם יחזיקו מעמד זמן ממושך יותר ויאפשרו להעביר אותו הלאה בחיוך גדול.

נוחות: לשחק בבית זה נהדר – אבל אין כמו לצאת החוצה ולנשום אוויר. כשאתם בוחרים משטחים לתינוקות, בדקו שהוא מתאים לשימוש בפנים הבית ומחוצה לו, ושיהיה נוח וקל לנשיאה. אם הוא מגיע עם תיק או שקית מעוצבת – מה טוב. הכלל של בייבי טבע: אם הוא דורש מההורים יותר מחצי דקת התארגנות – הוא לא מספיק טוב.

תחזוק: קהל היעד של מזרון פעילות הם תינוקות קטנים שמגלים את העולם. הם עושים זאת דרך העיניים – אבל גם דרך הפה, האף והידיים. יש לוודא שאכן המזרון הוא קל לתחזוק ולניקוי – ושאין צורך בפעולות מיוחדות כדי לנקות אותו.

מותג/חברה: גם למזרני פעילות יש אמא ואבא. כשאתם בוחרים מזרן, העיפו מבט בחברה המייצרת. יש המון חברות שמציעות מוצרי תינוקות נפלאים וייחודיים – אך יש גם שלא. העדיפו את היצרן שמתחייב לבריאות הילדים, שמשתמש בחומרים מאושרים ומורשים וששם את הקטנטנים שלכם במרכז. באתר שלנו תוכלו למצוא משטח פעילות של minene, שהיא חברה ותיקה ואמינה.