משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 190 ₪  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

חיתולים רב פעמיים

הבחירה הטבעית להורים שאכפת להם:
חיתולים רב-פעמיים ואקולוגיים של המותג המבוקש בעולם, צ'ארלי בננה.
טובים לתינוק, טובים לכיס וטובים לכדור הארץ.

בחרתם בעולם המופלא של חיתולי בד רב פעמיים? איזה כיף לכם! אתם עומדים להיכנס אל עולם של חיסכון, נוחות ועשייה שכולה טוב. הכירו את הסיבות שבגללן הורים נוטשים בשמחה את מוצרי ההחתלה החד פעמיים ומתקדמים אל חיתולים רב פעמיים:

חיתולי בד לתינוק - נוחות ובריאות

חיתולי בד של צ'ארלי בננה הגיעו לעולם מתוך מחשבה על הנוחות והבריאות של הקטנטנים שלנו. כל חיתול בד של צ'ארלי בננה עשוי מבד רך, נושם ונעים, שהוא תוצאת מחקר ארוך-שנים על טכנולוגיית ספיגה מתקדמת. אין בו כל שימוש בחומרים מזיקים (כמו בשמים ודיאוקסינים הנפוצים בתהליך הייצור של חיתולים חד פעמיים), הוא נעים ועדין למגע על העור ומצמצם לאפס תופעות כמו גירויים ותפרחת חיתולים הנגרמים פעמים רבות כתוצאה ממגע עם מרכיבים סינטטיים הנמצאים בחיתולים החד פעמיים. בנוסף, הוא עוצב כך שיתאים אנטומית למבנה האגן של התינוק, ויהיה נוח לשימוש למשך שנים (מגיל ניו בורן ועד גמילה). כל חיתולי בד של צ'ארלי בננה מגיעים במידה אחת, וואן סייז, ומתאימים לשימוש ממשקל 3.5 ק"ג ועד 18 ק"ג. ההתאמה למידה נעשית באמצעות לחצנים משני הצדדים.

חיתולים רב פעמיים קלים ונוחים לניקוי

החומרים שמהם עשוי חיתול בד של צ'ארלי בננה תוכננו כך שיהיו קלים לניקוי ולתחזוקה. הם עמידים ואיכותיים מאוד, מתאימים לניקוי במכונת כביסה, ולא ניזוקים גם לאחר שימוש מרובה (מאוד!). שלבי הניקוי כוללים שטיפה ראשונים וקלילה במים, שטיפה בתכנית קצרה במכונה ולאחריה שטיפה בתכנית ארוכה (בשלב התוכנית הארוכה ניתן להוסיף פרטי לבוש נוספים). החומרים של חיתולי בד אינם מחייבים שטיפה מיידית, וניתן לחכות שעות ארוכות בטרם ניגש לטפל בניקיון שלהם. גם בסוף היום – ואפילו ביום למחרת.

עושים טוב לסביבה עם חיתול אקולוגי

אחת הסיבות העיקריות שבגינן הורים ותינוקות מעדיפים חיתולי בד או חיתולים רב פעמיים היא, כמובן, הגורם הסביבתי. חיתולי צ'ארלי בננה נוצרו כדי לחסוך לכדור הארץ את הנזק העצום שמשאירה תעשיית החיתולים החד פעמיים, ולעבור לדרך חיים מקיימת ואקולוגית יותר. בעוד שחיתול חד פעמי אחד מיוצר בתהליך כימי מזהם ולא יתכלה במשך 500 שנה – חיתול אקולוגי של צ'ארלי בננה עשוי חומרים אקולוגיים וסביבתיים, ומתאים לשימוש ארוך טווח. חיתול אקולוגי אחד יכול לעבור מאות כביסות וניקויים – ועדיין להיות יעיל, שימושי ויפה כמו בפעם הראשונה.

חיסכון בכסף בעזרת חיתול בד

סיבה עיקרית נוספת לעבור לחיתולים רב פעמיים היא, כמובן, הגורם הכלכלי. מחיריהם של חיתולים חד פעמיים מרקיעים שחקים, וגם המותגים ה"זולים" יותר מחייבים הוצאות של אלפי שקלים בשנה. חיתולי בד מבטיחים חיסכון של כ- 3,000 ש”ח (כולל כביסות) כבר בילד הראשון. ומאחר וניתן להעביר את החיתול הלאה, לאחים הבאים – החיסכון ממשיך וממשיך.

עיצוב וסטייל מיוחד לכל חיתולי צ'ארלי בננה

כל החיתולים מגיעים עם עיצובים מקסימים ומלאי סטייל, בצבעים שמחים ועם פרינטים מגניבים. חתלו את התינוק בחיתולי הבד של צ'ארלי בננה וראו כמה תשומת לב מושך הסטייל החדש שלו.