משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

שמן עץ התה הוא השמן המוכר בעולם כיעיל נגד זיהומים שונים. נסביר על יתרונותיו והשימושים השונים בו.

שמן עץ התה מופק מעץ הקרוי בפי האבורג'ינים, ילידי אוסטרליה עץ המללוקה. הוא עץ ששמנו מוכר ביבשת הרחוקה, כשמן עם יתרונות רבים. האגדה מספרת שהבריטים שהגיעו ליבשת האוסטרלית שמעו מהאבורגינים על העץ וסגולותיו. הם הסתקרנו וניסו לטעום את עליו הטעימים ויצרו מהם תה. וכן הבנתם ? מכאן שמו עץ התה.

עץ התה נפוץ בדרום מזרח אוסטרליה וגדל באזורי ביצות. השמן מופק ממנו על ידי אידוי העלים של העץ. האבוריג'ינים החיים באוסטרליה משתמשים בשמן זה כחומר מחטא וכצמח מרפא.
היום, שנים אחרי שהשמן הגיע לאירופה ולמערב, יש לא מעט מחקרים המחזקים את יתרונות השמן ואת יעילותו כשמן העוזר להתמודדות עם זיהומים, פטריות, צינון ואפילו כינים.

כיצד להשתמש?

שמן אתרי עץ התה הוא שמן אתרי והוא מיוצר ממיצוי עלי עץ התה.

etz hate

השימוש בשמן עץ התה הוא חיצוני בלבד ולא שותים אותו או אוכלים.
אפשר לחלוט את עלי העץ ואז לשתות את הנוזל עצמו כתה.
השימוש בשמן הוא חיצוני ומתבצע במריחה על העור (לאחר מהילה בשמן בסיס דוגמת שקדים או זרעי ענבים).
ניתן לחמם את השמן עצמו כדי שיפיץ אדים כדי לסייע בנשימה.

שמן עץ התה לתינוקות, ילדים ומבוגרים

אתם מקוררים? אולי הילדים חזרו עם כינים? החייל חזר עם אקזמה ברגליים מנעלי הצבא? למעשה לכל אחת מהבעיות האלה – שמן עץ התה יעיל.

מדובר באחד מהשמנים המומלצים לארון התרופות הביתי שלכם. אומנם הוא אסור לשימוש במריחה ישירה על העור, אך בשילוב עם שמן בסיס יכול לסייע בטיפול בחתכים ושפשופים, עקיצות חרקים ויתושים ואפילו כינים.
כיוון שאין בית שלא מתמודד עם אחד או יותר ממצבים אלו. במיוחד בבית עם ילדים. בנוסף, כשאנחנו מצוננים ומשתעלים השמן יכול לחולל פלאים. וגם יקל על כאב.

Portrait of a joyful young mother holding her little baby girl over gray background

פטריות בציפורניים

ארץ חמה כמו שלנו גורמת ללא מעט בעיות פטרת שונות כולל פטרת הציפורניים. החומר הקשיח של הציפורן משנה את צבעו ואת צורתו וגורם לאנשים רבים למבוכה. מכירים מישהו עם פטרת ציפורניים? המליצו לו על שמן עץ התה. זהו אחד השמנים המככבים בטיפול בפטריות שונות.

מסז' וכאבי שרירים וכאבים

ניתן להקל על כאבי שרירים שיכולים לנבוע משפעת או וירוס אחר או אפילו כאבי שרירים מאימון, על ידי עיסוי שמן עץ התה על האזורים הכואבים. כדאי למהול את השמן עם שמן בסיס.
גם בכאבי ראש ניתן לטפל על ידי עיסוי בעזרת השמן.

שפעת, צינון ווירוסים

שמן עץ התה יעיל בחיטוי החדר והקלה על הנשימה כשמצוננים ומקוררים על ידי פיזור השמן במכשיר אדים או חימומו. האדים שנוצרים מחטאים ועוזרים להקל על נשימה.

שימושים נוספים של שמן עץ התה

בין המוצרים הנמכרים בחנות, המכילים שמן עץ התה, תמצאו את: שמן מוסקיטול המגן מפני עקיצות יתושים, שמן קולד דאון להצטננות ושמן לאחר לידה המיועד לסיוע בהחלמה מקרעים או חתכים באזור הפרינאום (ובכלל על פני העור) או לאחר ניתוח קיסרי.

 belly  cold down  moskitol