משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

ערכת חובה בתיק לידה

 ערכת חובה בתיק לידה
187.0 ₪

הערכה הבסיסית המומלצת שלנו לחדר לידה כוללת את המוצרים שבעינינו הם הmust have בתיק שאת אורשת לבית החולים.

PERI DELI - שמן עיסוי פרינאום למהלך הלידה, פורמולה עשירה וסמיכה המורכבת משמני בסיס: קלנדולה, נר הלילה ושקדים. מיועדת למיילדת המבצעת את העיסוי לפני יציאת הראש.
תפקיד השמן לסייע בהגמשת אזור הפרינאום ולהפחית את הצורך בחתך חיץ. מומלץ להגיע לחדר לידה עם בקבוק סגור. כמות: 100 מ"ל.100% טבעי. באישור משרד הבריאות

AFTER BIRTH OIL - ספריי לתפרים אחרי לידה - תרסיס השמנים המפורסם של בייבי טבע לתפרים כתוצאה מחתך לידה, לשיקום קרעים, איחוי רקמות והקלת כאב. מחטא.
מתאים גם לאחר ניתוח קיסרי, וכעזרה ראשונה בבית. על בסיס קלנדולה, בתוספת תמציות שמנים אתריים לאיחוי וריפוי חתכים ותפרים. האפשרות לרסס את השמן הופכת את השימוש לנוח, פשוט ופחות כואב ומציק. כמות: 50 מ"ל 100% טבעי. באישור משרד הבריאות *מוצר זה אינו ניתן להחלפה או החזרה

פרי קול - פד קירור לאחר לידה - פד מקרר וסופג להקלה במקרים של תפרים, בצקות וטחורים לאחר לידה. שלוש יחידות במארז.
הפד מכיל מלחים ומים מתחת לשכבת בידוד פנימי, ונמצא בשימוש במחלקות לידה בארה"ב למעלה מ-30 שנה. הפד מתקרר באמצעות "סחיטה" אשר שוברת צינורית הנמצאת בו הפד מתקרר בשניות ונשאר קר למספר שעות. בשל תכונותיו הרבות: ספיגה, קירור, הקלת כאב והורדת נפיחות, הוא נוח לשימוש ואינו מרטיב, אין ספק שזהו פריט חובה בתיק הלידה.

המידע המופיע באתר זה אינו מידע רפואי ואינו בגדר המלצה או עצה רפואית.
בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא.

לקוחות שהזמינו מוצר זה רכשו גם