×

מתנות ליולדת

מארזים ומתנות ליולדת האהובה עלייך

מתנות ליולדת שמתאימות לתקציבים ולטעמים שונים, מארז ליולדת ארוז מהמם ועם הערך המוסף של מוצרי-איכות מן הטבע.
מתנות המשלבות בקלילות בין פרקטיות, עיצוב אסתטי והרבה אהבה.
בחרו לכן מתנה מקורית ליולדת שכולה חיבוק ותשומת-לב.

מקסימים, רגישים ומביאים אור וחיוך גדול: מארזי המתנה של בייבי טבע עוצבו מתוך היכרות מעמיקה עם עולמה של היולדת, ורצון גדול להקל, לפנק ולשמוח איתה יחד.
באתר של בייבי טבע תוכלו לבחור מארז מתנה ליולדת מתוך מגוון גדול של מתנות ליולדת, במחירים מעולים ובמגוון סגנונות. תוכלו לבחור בין מתנות שמתמקדות ביולדת, ברך הנולד או כאלה שמשלבות בין השניים.

איך בוחרים מתנה שתקלע לרצונותיה של היולדת החשובה לך?

טעם והעדפה אישית: טעם הוא עניין חמקמק, אך בכל זאת ניתן לנסות ולאפיין אותו. שאלי את עצמך איזה מן טיפוס היא היולדת שלך: האם היא הטיפוס שחובב מוצרי "לאקס" ופינוקים? האם היא טיפוס מינימליסטי-יותר שמעדיף מוצרים פרקטיים ומוכווני-מטרה? אם היא, לדוגמא, חובבת פינוקים ידועה, הרי שמתנה שמשלבת שמני עיסוי ונרות ריחניים יכולה להתאים לה מאוד. אם היא נמנית עם הטיפוס הפרקטי – מתנה שמשלבת סבון אינטימי, שמני רחצה, חליטות טבעיות וכדומה – תתאים לה יותר.
צרכים: אם היולדת המדוברת קרובה אלייך, בטח יצא לך לשמוע קצת על חוויית ההיריון והלידה שלה. האם הייתה לה חווייה טובה? האם היא עדיין בשלב השיקום הפיזי? האם היא מתמודדת עם אתגרים סביב נושא ההנקה? האם יש לה קרעים או תפרים שזקוקים לטיפול? מארזי מתנה של בייבי טבע סובבים, לרוב, סביב צורך או נושא מסוים, ויכולים לספק מענה טבעי ויעיל. מוזמנת בחום להתייעץ עם צוות הארומתרפיסטיות והדולות שלנו בכל שאלה או התלבטות.
תקציב: ובסופו של דבר, המתנה צריכה לקלוע גם לתקציב וליכולת שלך (או: שלכן.ם). לפני שניגשים למלאכת הבחירה, שאלי את עצמך מהו הסכום הנכון לך להקדיש עבור מתנה ליולדת. אם אתן קבוצה של חברות/אחיות/אחים – בדקו בטרם עת מהו התקציב שמתאים לכולם. אין טעם לשמח יולדת (אהובה ככל שתהיה) אם זה כרוך ב"שריפת" הכיס הפרטי שלך או של אדם קרוב אחר. זכרו שמתנות זה ממש כיף לקבל – אבל צריך להיות נעים גם לתת.