משלוחים בחינם עד הבית או בית החולים, ברכישה מעל 150! ש"ח  (לאחר מימוש הנחות ושוברים)

שמנים אתריים ושמני בסיס

נחשפתם לעולם של שמנים אתריים?

אז וודאי כבר חוויתם את הקסם, העושר והבריאות שהם מכניסים לחיינו.
שמנים אתריים מומלצים של בייבי טבע הינם 100% טהורים ברמה גבוהה מאוד, ואינם מהולים
ומבוקשים בעיקר על ידי הורים ותינוקות קטנטנים.
ביחרו עכשיו מתוך מבחר רחב במיוחד של שמני-איכות מבית בייבי טבע

מהם שמני בסיס ואת אלו אנחנו אוהבים ביותר
מהם שמני בסיס ואת אלו אנחנו אוהבים ביותר
שמני בסיס, המכונים גם שמני נשא, הם שמנים המשמשים כבסיס לתמציות ארומטיות ותערובות. לשמני הבסיס...
השמנים האתריים שאתם חייבים שיהיו לכם בבית
השמנים האתריים שאתם חייבים שיהיו לכם בבית
מה זה בדיוק שמן אתרי ומה ההמלצה שלנו לערכה הבסיסית והשימושית ביותר?

נדלקתם על שמנים אתריים, אך התבלבלתם מרוב שפע?

זה טבעי – קיימים למעלה מ- 2,500 סוגים של תמציות אתריות (!),
ואלפי יצרנים שמציעים שמנים אתריים באיכות כזו או אחרת.
קבלו באהבה מדריך קצר ושימושי לבחירת שמנים איכותית ונכונה.

מהם שמנים אתריים?

ארומה = ניחוח, תרפיה = ריפוי. ארומתרפיה היא ענף ברפואה המשלימה בה משתמשים בתמציות אתריות של צמחי-מרפא למטרות טיפוליות, גופניות ונפשיות. את השמנים, המופקים מבלוטות הריח של הצמח, ממצים מחלקיו השונים (פרחים, שורשים, קליפות, זרעים). כיום, השימוש בשמנים אתריים הוא רחב ונעשה למגוון מטרות וצרכים, בהם ריפוי נפשי, ריפוי פיזי וקוסמטיקה. בשל סגולותיהם הטבעיות והרכבם הטהור – הם נוחלים פופולאריות וביקוש רב בעולמות ההריון, הלידה והתינוקות.

מה משפיע על איכותו של שמן אתרי?

ישנם מספר גורמים שמשפיעים על איכות שמן אתרי ויעילותו. מאחר ומדובר בשמנים המופקים מצמחים, אלמנטים כמו תנאי הגידול שלהם והקרקע בה צמחו ישפיעו על איכותו. גם שיטת ההפקה נושאת בהשפעה, ויש לוודא כי מדובר בשיטת זיקוק מוכרת ומהימנה. תנאי האחסון ישפיעו גם הם על איכות שמן אתרי וההמלצה היא לאחסנו בבקבוק זכוכית כהה. כמובן, יש להימנע משמש ישירה ולבחור במקום קריר ומוצל (לא במקרר).

 כך תבחרו נכון שמנים אתריים

אחסון: כאמור, לשיטת האחסון של שמנים אתריים יש השפעה על איכותו. היא יכולה, בנוסף, להעיד גם האיכות והמקצועיות של היצרן. שמנים אתריים שמאוחסנים בבקבוקי פלסטיק או בזכוכית שקופה חשופים יותר לפגעי מזג האוויר, ועל כן מומלץ להפגין כלפיהם חשדנות. העדיפו תמיד את היצרנים שמשתמשים בבקבוקי זכוכית כהה, וחפשו את הטפי שבפנים.
טריות: גם לרמת הטריות של השמן יש השפעה מכרעת על יעילותו, ועל כן יש להקדיש לשאלת הטריות יתר תשומת לב. בדקו: האם הבקבוקים מאובקים? האם התחלופה שעל המדף נראית ברמה סבירה? איך השמן מריח לכם? הסמן המוצלח ביותר לטריות השמן היא הריח שלו: אם הוא לא נעים – סיכוי גבוה שהוא התחמצן.
אמינות היצרן: כמו במוצרים אחרים שעוסקים בריפוי ובריאות, מומלץ להעדיף יצרנים מוכרים שנהנים ממוניטין של אמינות גבוהה. אם ניתן, העדיפו את היצרנים המתמחים במוצרי היריון ולידה ושאלו את המוכר על מקורו של היצרן והכשרתו. אפשר לקבל הרבה מאוד מידע משאלה פשוטה כמו: "איפה מייצרים את השמנים"? אל תתביישו להפגין חשדנות, ושאלו את כל השאלות בצורה גלויה וישירה.

רק בריאות!